S medvídkem do říše snů !


Pro horké letní měsíce doporučujeme pro naše nejmenší dětskou dečku 

 

MINK BAB


 

Dětská deka MINK 314

 

 

Proč se v těch nejteplejších letních měsících musí vaše malé trápit v peřince, když mu stačí pořídit dětskou dečku, která mu dokonale postačí do tohoto nepoddajného počasí!

 

 

 
Dětská deka MINK 312V nabídce jsou dečky různých motivů v barvě modré pro chlapečky, v růžové barvě pro děvčátka nebo zelené jako neutrální.  Každá tato dětská dečka má rozměr 100x120 cm a materiál je ze 100% polyesteru.

Dítko vašich známých má narozeniny či svátek a vy nevíte co mu k této události podarovat? Třeba právě jedna z luxusních dětských deček MINK bude to pravé pro něj! Každá tato dečka je zabalena v krásném dárkovém boxu..

Žádné komentáře:

Okomentovat

Luxusní župany, ručníky, pyžama a povlečení

Značka Soft Cotton, to je záruka harmonie, luxusu a mimořádné péče o Vaši pokožku. Ručníky, osušky, župany a další zboží zajišťují maximální pohodlí, vysokou kvalitu, šetrný přístup k Vaší pokožce. Tradice značky Soft Cotton sahá do roku 1987. Základem jsou tkaniny a textury z té nejlepší česané egejské bavlny. Vše děláme s přesvědčením, že si zasloužíte mimořádnou péči, komfort a pohodlí... více
Uložit

Oblíbené články a nabídky

Soft Cotton Vám přináší kvalitní župany, ručníky, dámská pyžama a povlečení vyrobené z nejlepší 100% česané bavlny nebo bambusového vlákna.

Soft Cotton

Luisa Moretti