PILOT dětský župan s papučkami v dárkovém boxu


 

Dětský župan PILOT s papučkami

 PILOT

Chlapecký župan v setu s papučkami

 

Každý malý chlapec si sebe představuje na závodní trati v tom nejlepším sporťáku nebo formuli. Přispějme mu k jeho fantazii alespoň chlapeckým županem PILOT, ve kterém si ihned může připadat jako vítěz. Tento župan s výšivkou veselého auta a šachovnicovými vlajkami signalizujicími konec závodu Vašeho vítěze je příjemně jemný na dotek a savý. Je vyroben ze 100% česané bavlny pro kluky ve věku 2, 4, 6, 8 a 10 let. K županu patří také papučky ve stejné barvě s nápisem Winner.
Žádné komentáře:

Okomentovat

Luxusní župany, ručníky, pyžama a povlečení

Značka Soft Cotton, to je záruka harmonie, luxusu a mimořádné péče o Vaši pokožku. Ručníky, osušky, župany a další zboží zajišťují maximální pohodlí, vysokou kvalitu, šetrný přístup k Vaší pokožce. Tradice značky Soft Cotton sahá do roku 1987. Základem jsou tkaniny a textury z té nejlepší česané egejské bavlny. Vše děláme s přesvědčením, že si zasloužíte mimořádnou péči, komfort a pohodlí... více
Uložit

Oblíbené články a nabídky

Soft Cotton Vám přináší kvalitní župany, ručníky, dámská pyžama a povlečení vyrobené z nejlepší 100% česané bavlny nebo bambusového vlákna.

Soft Cotton

Luisa Moretti