Aby šlo vaření v kuchyňce jedna báseň !


Nepostrádatelný doplněk každé kuchařky

 

 

 Ať už používáte kuchyňské útěrky při utírání nádobí nebo vlhkých rukou či jen jako doplněk Vaší útulné kuchyňky, učitě neodmítnete přidat do své zásoby kuchyňské útěrky STRIP značky Soft Cotton, které Vás zaujmou na první pohled.


Tyto kuchyňské útěrky STRIP ve velikosti 30x50 cm a o gramáži 500 gr / m² jsou vyrobeny ze 100% česané bavlny s froté zpracováním. Jsou velmi příjemné na dotek a perfektně sající. Útěrky jsou v nabídce ve čtyřech originálních vzorech. Bílý či béžový podklad a na něm tři úzké pásky, např. červené, zelené, žluté nebo béžové. Útěrky STRIP originálně obohatí lecjakou kuchyň. Tyto krásné útěrky jsou zabaleny v dárkové kazetě, kterou určitě uděláte radost svým známým.


Žádné komentáře:

Okomentovat

Luxusní župany, ručníky, pyžama a povlečení

Značka Soft Cotton, to je záruka harmonie, luxusu a mimořádné péče o Vaši pokožku. Ručníky, osušky, župany a další zboží zajišťují maximální pohodlí, vysokou kvalitu, šetrný přístup k Vaší pokožce. Tradice značky Soft Cotton sahá do roku 1987. Základem jsou tkaniny a textury z té nejlepší česané egejské bavlny. Vše děláme s přesvědčením, že si zasloužíte mimořádnou péči, komfort a pohodlí... více
Uložit

Oblíbené články a nabídky

Soft Cotton Vám přináší kvalitní župany, ručníky, dámská pyžama a povlečení vyrobené z nejlepší 100% česané bavlny nebo bambusového vlákna.

Soft Cotton

Luisa Moretti