Výstava EVTEKS 2014

Jeden z největších veletrhů bytového textilu na světě s více než 1000 vystavovateli a 100 000 návštěvníky. Evteks navštíví kupci z 6 kontinentů. Vystavovatelé ukazují produktové portflolio vysoké kvality. Proč se koná veletrh právě v Istanbulu? Jde o město, které se rozkládá na dvou kontinentech a je bráno za důležitou obchodní křižovatku.

Evteks je výstava, která je proslulá domácím textilním průmyslem. Představují se zde nejnovější návrhy a produkty jako jsou dekorační textilie a ozdoby, obklady stěn, podlahové krytiny, dekorační polštáře, koberce a mnoho dalších.

Letos se veletrh konal 21. až 25. května již po 19. Soft Cotton měl tu čest vystavovat zde již po 15.


Žádné komentáře:

Okomentovat

Luxusní župany, ručníky, pyžama a povlečení

Značka Soft Cotton, to je záruka harmonie, luxusu a mimořádné péče o Vaši pokožku. Ručníky, osušky, župany a další zboží zajišťují maximální pohodlí, vysokou kvalitu, šetrný přístup k Vaší pokožce. Tradice značky Soft Cotton sahá do roku 1987. Základem jsou tkaniny a textury z té nejlepší česané egejské bavlny. Vše děláme s přesvědčením, že si zasloužíte mimořádnou péči, komfort a pohodlí... více
Uložit

Oblíbené články a nabídky

Soft Cotton Vám přináší kvalitní župany, ručníky, dámská pyžama a povlečení vyrobené z nejlepší 100% česané bavlny nebo bambusového vlákna.

Soft Cotton

Luisa Moretti