Spodní prádlo na spaní


V dnešní hektické době je těžké stihnout všechny povinnosti a k tomu se kvalitně vyspat či se zrelaxovat a nabrat síly. Odpočinek však potřebujeme všichni bez ohledu na to, jestli ho vyplníte nějakou aktivitou nebo jen ležením v posteli. Pokud hodláte strávit nedělní den v posteli nebo se chcete pořádně prospat, jistě chcete být v co největším pohodlí, které vás ukolébá. K tomu patří nejen velká a komfortní postel, ale také útulná atmosféra, kterou skvěle doplní měkké povlečení a načechrané peřiny. K tomu se váže i příjemné oblečení. Někdo preferuje pyžama, ve kterých je příjemně zvláště v zimních měsících, někdo zase nedá dopustit na vzdušné noční košilky doplněné pohodlným spodním prádlem.

Luxus i komfort nočních košilek
Správně zvolená noční košilka v sobě kombinuje pohodlí, ničím neomezený pohyb, ale také luxus a podtržení ženskosti. Existuje nepřeberné množství barev, střihů, vzorů i materiálů, ze kterých si můžete vybrat tu pravou pro vás. Nezapomeňte, že košilka by neměla nikde tlačit ani škrtit, z toho důvodu je naprosto nevhodné kupovat noční košili s vycpávkami či kosticemi.
Důležitý je také materiál, ze kterého je dámské spodní prádlo vyrobeno. Pro ničím nerušený spánek se hodí především bavlna, která se vašemu tělu maximálně přizpůsobí. Pamatujte, že syntetické materiály, i když třeba vypadají fantasticky, sají méně potu, jsou méně vzdušné a také jsou elektrostatické. Vše je o vašem pocitu, vybírejte tak, abyste se v košilce cítila uvolněně a příjemně.

Vhodné spodní prádlo
Nezapomínejte také na dámské kalhotky, kterým košilku doplníte. Stejně jako košile by mělo být spodní prádlo zejména pohodlné a nemělo by se nikam zařezávat či vás přehnaně stahovat. Co se týče velikosti, klidně si na spaní pořiďte i o číslo větší. Přece jen jde o váš ničím nerušený spánek. Opět se zaměřte i na materiál. Jistě chcete, aby kalhotky ladily stylem k noční košilce, jaký střih však zvolit? Pokud sáhnete po klasickém střihu kalhotek, volte s nižším sedem. Stejně dobře poslouží i brazilky nebo dámské trenýrky. Základem je totiž vzdušnost, která zabraňuje šíření bakterií. Obtažené a příliš těsné prádlo, které zabraňuje „dýchání“ a je tak zdravotní hrozbou pro intimní orgány. Moudře zvolte také materiál. Vzhledem k tomu, že každý se ve spaní potí, jsou naprosto nevhodné syntetické materiály, které neodvádí pot. Zde je jasným favoritem bavlna. Bavlněné kalhotky totiž jsou jemné, příjemné na dotek, ale také mají skvělé absorbční a antibakteriální vlastnosti. Vhodné je i stále populárnější bambusové prádlo. To na omak připomíná hedvábí a stejně jako bavlna se může pochlubit velkou savostí a prodyšností.

Komfort i pro pány
Také muži by měli mít při spaní co největší pohodlí. Pyžamo většinou splní funkci dokonale, avšak v teplejších měsících je spát v něm téměř vyloučeno. Pány tak potěší široký výběr spodního prádla, ve kterém můžou nejen spát, ale také relaxovat. Stejně jako v předchozím případě tak i u pánského spodního prádla volte prodyšné, savé a antibakteriální materiály. Co se týká střihu, čím volnější, tím lepší. Proto jsou jasným favoritem pánské trenýrky, které poskytnou dostatek prostoru a vzdušnosti pro intimní partie. Dobrou volbou mohou být i boxerky, které sice trochu obepnou, avšak stále poskytují dostatek prostoru.
Naprosto nevhodné jsou slipy, které nejen, že příliš obepínají, takže hrozí přehřátí intimních míst, ale také neposkytují žádný komfort nositeli.
Záleží jen na vás, čemu dáváte přednost a v jakém typu spodního prádla se budete cítit nejpříjemněji.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Luxusní župany, ručníky, pyžama a povlečení

Značka Soft Cotton, to je záruka harmonie, luxusu a mimořádné péče o Vaši pokožku. Ručníky, osušky, župany a další zboží zajišťují maximální pohodlí, vysokou kvalitu, šetrný přístup k Vaší pokožce. Tradice značky Soft Cotton sahá do roku 1987. Základem jsou tkaniny a textury z té nejlepší česané egejské bavlny. Vše děláme s přesvědčením, že si zasloužíte mimořádnou péči, komfort a pohodlí... více
Uložit

Oblíbené články a nabídky

Soft Cotton Vám přináší kvalitní župany, ručníky, dámská pyžama a povlečení vyrobené z nejlepší 100% česané bavlny nebo bambusového vlákna.

Soft Cotton

Luisa Moretti