Podívejte se na ukázku nové květinové kolekce ručníků a županů BLOSSOM


Podívejte se na ukázku nové květinové kolekce ručníků a županů BLOSSOM Květinové motivy nikdy nevyjdou z módy. A to platí v tomhle případě. Odjakživa květiny evokují jarní období, probouzejí v nás energii a vnesou do domu veselou a hravou atmosféru.

Přivoňte si k tomuto krásnému rozkvetlému trendu a vyzkoušejte ho i vy..

Luxusní froté kolekce BLOSSOM - dámský župan, ručníky a kosmetická taštička
Froté kolekce BLOSSOM ukrývá luxusní dámský župan o gramáží 380 gr/m2, ručník 50x100 , osušku 85x150 cm a kosmetickou taštičku. Vše ze stoprocentní česané bavlny s antibakteriální ochranou microban, která zajišťuje neustálou svěžest. S kolekcí ručníků a županu BLOSSOM bude koupání nyní ještě příjemnějším zážitkem.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Luxusní župany, ručníky, pyžama a povlečení

Značka Soft Cotton, to je záruka harmonie, luxusu a mimořádné péče o Vaši pokožku. Ručníky, osušky, župany a další zboží zajišťují maximální pohodlí, vysokou kvalitu, šetrný přístup k Vaší pokožce. Tradice značky Soft Cotton sahá do roku 1987. Základem jsou tkaniny a textury z té nejlepší česané egejské bavlny. Vše děláme s přesvědčením, že si zasloužíte mimořádnou péči, komfort a pohodlí... více
Uložit

Oblíbené články a nabídky

Soft Cotton Vám přináší kvalitní župany, ručníky, dámská pyžama a povlečení vyrobené z nejlepší 100% česané bavlny nebo bambusového vlákna.

Soft Cotton

Luisa Moretti