A je tady dovolená! Na co nezapomenout?...

Froté ručníky a osušky MARINE

Chystáte se na letní dovolenou? My víme, bez čeho se na dovolené neobejdete.
Také si rádi užíváte bezstarostného lenošení ať už u břehu moře nebo jen tak u bazénu? Pak Vám jistě příjde vhod froté osuška MARINE, kterou určitě oceníte. Se svými rozměry 85 x 150 cm je dostatečně velká na to, abyste se do ní od hlavy až k patě v případě potřeby zahalili nebo ji mohli přehodit přes lehátko a odpočinout si na ní. 

Můžete ji skombinovat nejen s ručníkem stejného designu, ale třeba také s županem, pantoflemi či koupelnovou předložkou. Tato froté "summertime" kolekce MARINE je vyrobena z kvalitní 100% froté česané bavlny, takže perfektně odvádí vlhkost z Vašeho těla a dopřává tak maximální a zasloužené pohodlí. 

Navštivte stránky www.softcotton.cz a zde naleznete co srdce ráčí. 
A pak už huráááá za dobrodružstvím :-)

Kolekce ručníků a osušek, panských županů, pantoflí a koupelnových předložek MARINEŽádné komentáře:

Okomentovat

Luxusní župany, ručníky, pyžama a povlečení

Značka Soft Cotton, to je záruka harmonie, luxusu a mimořádné péče o Vaši pokožku. Ručníky, osušky, župany a další zboží zajišťují maximální pohodlí, vysokou kvalitu, šetrný přístup k Vaší pokožce. Tradice značky Soft Cotton sahá do roku 1987. Základem jsou tkaniny a textury z té nejlepší česané egejské bavlny. Vše děláme s přesvědčením, že si zasloužíte mimořádnou péči, komfort a pohodlí... více
Uložit

Oblíbené články a nabídky

Soft Cotton Vám přináší kvalitní župany, ručníky, dámská pyžama a povlečení vyrobené z nejlepší 100% česané bavlny nebo bambusového vlákna.

Soft Cotton

Luisa Moretti