Pro milovníky kvality a komfortu je zde nová froté kolekce ručníků a osušek VIOLA


Objevte novou froté kolekci ručníků a osušek VIOLA


Froté kolekce VIOLA se zlatou výšivkou

 Představujeme novou kolekci VIOLA, která je vyrobena z kvalitní 100% česané bavlny s antibakteriální úpravou Microban, která poskytne vynikající péči i té nejcitlivější pokožce.


Kombinace sněhobílé barvy a originální bordury zdobené zlatou nebo bronzovou výšivkou v podobě květin dodává ručníkům VIOLA osobitý a elegantní vzhled. 

Froté ručníky a osušky VIOLA s vysokou gramáží 580 gr/m² si zamilujete nejen pro svůj luxusní design, ale také pro své vynikající vlastnosti, které dělají tuto kolekci takřka dokonalou. Oceníte především jejich mimořádnou savost, jemnost a kvalitu egejské bavlny, díky které jsou ručníky krásně nadýchané. 

Proto se ručníky o rozměrech 50x100 cm stanou velmi vkusným a hlavně nepostradatelným doplňkem v každé koupelně. Přesvědčte se sami ... a vytvořte si spolu s bidetovými ručníky 32x50 cm a osuškami 85x150 cm nezapomenutelnou kolekci VIOLA.
www.softcotton.cz/viola

Žádné komentáře:

Okomentovat

Luxusní župany, ručníky, pyžama a povlečení

Značka Soft Cotton, to je záruka harmonie, luxusu a mimořádné péče o Vaši pokožku. Ručníky, osušky, župany a další zboží zajišťují maximální pohodlí, vysokou kvalitu, šetrný přístup k Vaší pokožce. Tradice značky Soft Cotton sahá do roku 1987. Základem jsou tkaniny a textury z té nejlepší česané egejské bavlny. Vše děláme s přesvědčením, že si zasloužíte mimořádnou péči, komfort a pohodlí... více
Uložit

Oblíbené články a nabídky

Soft Cotton Vám přináší kvalitní župany, ručníky, dámská pyžama a povlečení vyrobené z nejlepší 100% česané bavlny nebo bambusového vlákna.

Soft Cotton

Luisa Moretti