S létem a sluníčkem příchází čas na koupání..

Vyrážíte s rodinkou na koupaliště či přehradu.. 

plavky, deku, svačinku máte, ale ...

 

Určitě všichni známe tu situaci.. Je krásně, sluníčko svítí, až je z toho pařák. Děti Vás přemlouvají pro koupaliště a tak v rychlém jednání nahážete první poslední do kabely a jedete. Jenže při příjezdu a vybalování na koupališti zjišťujete, že osušky pro své ratolesti jste nechali doma nebo dokonce doma ani nemáte dostatečně velké osušky na to, aby se do nich mohly Vaše děti po skotačení ve vodě celé zabalit a zachumlat. Komu by se asi tak chtělo v horku procházet všechny obchody a hledat to „pravé ořechové", když si to můžete v dnešní době jednoduše najít na internetu a nechat si to přivézt až „pod nos". Od toho je tu právě e-shop www.softcotton.cz , kde naleznete mnoho variant osušek a vysokou škálu barev.

Show Room & Factory Store Soft Cotton_4 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Luxusní župany, ručníky, pyžama a povlečení

Značka Soft Cotton, to je záruka harmonie, luxusu a mimořádné péče o Vaši pokožku. Ručníky, osušky, župany a další zboží zajišťují maximální pohodlí, vysokou kvalitu, šetrný přístup k Vaší pokožce. Tradice značky Soft Cotton sahá do roku 1987. Základem jsou tkaniny a textury z té nejlepší česané egejské bavlny. Vše děláme s přesvědčením, že si zasloužíte mimořádnou péči, komfort a pohodlí... více
Uložit

Oblíbené články a nabídky

Soft Cotton Vám přináší kvalitní župany, ručníky, dámská pyžama a povlečení vyrobené z nejlepší 100% česané bavlny nebo bambusového vlákna.

Soft Cotton

Luisa Moretti