Na vlně s froté kolekcí MARINE - župany, ručníky, osušky, pantofle a koupelnové předložky


Pro muže i ženy je tady kolekce MARINE

 

 

Vlastníte velkou loď, jachtu nebo malou lodičku a chcete si s přáteli či rodinou připadat jako správní námořníci? Postačí Vám k tomu zakoupit si z pánské kolekce MARINE nebo dámské kolekce MARINE LADY ručníky, osušky, koupelnové předložky anebo župany společně s papučemi, které mají originální výšivku námořnické kotvy.

 

 


Pásnký župan MARINE v bílém provedení
Pánský župan MARINE v modrém provedení

 


 Tento velmi savý a hebký župan MARINE nebude chtít muž ani u kormidla vysléct. Dokonce i český zpěvák Pavel Callta doporučuje župan MARINE, který použil ve svém videoklipu pro píseň „Naštěstí".
Dámský župan MARINE LADY v modrém provedení
Dámský župan MARINE LADY  v bílém provedení

http://www.softcotton.cz/marine


Župan MARINE LADY pro každou ženu, jenž chce ladit se svým námořníkem a chce si při své plavbě užít pohodlí a jemnost 100% česané egejské bavlny.


 

 Ať už budete potřebovat hřejivé a pohodlné papuče, nebo při svém prvním kroku došlápnout na příjemnou koupelnovou předložku, zabalit se do velmi savé osušky nebo si jen ruce osušit do ručníku, všechny tyto produkty najdete v námořnické kolekci MARINE !
Pánské papuče MARINE

Žádné komentáře:

Okomentovat

Luxusní župany, ručníky, pyžama a povlečení

Značka Soft Cotton, to je záruka harmonie, luxusu a mimořádné péče o Vaši pokožku. Ručníky, osušky, župany a další zboží zajišťují maximální pohodlí, vysokou kvalitu, šetrný přístup k Vaší pokožce. Tradice značky Soft Cotton sahá do roku 1987. Základem jsou tkaniny a textury z té nejlepší česané egejské bavlny. Vše děláme s přesvědčením, že si zasloužíte mimořádnou péči, komfort a pohodlí... více
Uložit

Oblíbené články a nabídky

Soft Cotton Vám přináší kvalitní župany, ručníky, dámská pyžama a povlečení vyrobené z nejlepší 100% česané bavlny nebo bambusového vlákna.

Soft Cotton

Luisa Moretti