Baletkou během okamžiku . . . Dětský župánek BALLERINA promění každou holčičku v rozkošnou baletku !

Dětský župánek BALLERINA promění každou holčičku v rozkošnou baletku !


Každá princeznička se chce po své divoké koupeli zabalit do příjemného hřejivého županu, tak aby měla maximální pohodlí při hraní ve svém pokojíčku. 
Dětský župan v růžovém provedení
A určitě i její rodiče ocení skvělé antibakteriální vlastnosti, kterými dívčí župan BALLERINA oplývá. Tento župánek je vyroben ze 100% česané egejské bavlny, která dává tomuto kousku hebký dojem.

Dětský župan v lila provedení

Župánek BALLERINA se vyznačuje výšivkou rozkošné baletky na bílém podkladu.

Navíc tento kousek můžete doplnit roztomilými papučkami BALLERINA s malými vyšitými hvězdami.


Župánek je v nabídce pro děti ve věku od 2 do 10 let a je zabalen v dárkové kazetě.http://www.softcotton.cz/p/detsky-zupan-ballerina-s-kapuci

Žádné komentáře:

Okomentovat

Luxusní župany, ručníky, pyžama a povlečení

Značka Soft Cotton, to je záruka harmonie, luxusu a mimořádné péče o Vaši pokožku. Ručníky, osušky, župany a další zboží zajišťují maximální pohodlí, vysokou kvalitu, šetrný přístup k Vaší pokožce. Tradice značky Soft Cotton sahá do roku 1987. Základem jsou tkaniny a textury z té nejlepší česané egejské bavlny. Vše děláme s přesvědčením, že si zasloužíte mimořádnou péči, komfort a pohodlí... více
Uložit

Oblíbené články a nabídky

Soft Cotton Vám přináší kvalitní župany, ručníky, dámská pyžama a povlečení vyrobené z nejlepší 100% česané bavlny nebo bambusového vlákna.

Soft Cotton

Luisa Moretti