Kolekce ručníků a koupelnových předložek MAIA Swarovski Crystals

Není všechno zlato, co se třpytí… Co to tedy je? Přece kamínky Swarovski na koupelnové předložce MAIA, kterou si u nás můžete koupit spolu s luxusní sadou ručníků MAIA Swarovski! Po každé koupeli, bude nyní váš první krok na jemnou koupelnovou předložku MAIA nejenom bezpečný, že neuklouznete na hladké podlaze, ale budete mít také pocit výjimečnosti.


Kolekce ručníků a osušek MAIA Crystal Swarovski
Kromě velmi kvalitního materiálu, vám garantujeme pravost krystalů Swarovski, jež jsou speciální technologií vsazeny do ručníků a předložek. Takže jediné, co může vypadnout, jsou oči z důlků všech, kteří zavítají do vaší koupelny. Krystaly Swarovski však nikoli. A kdyby se přeci jenom objevil nějaký „nevěřící Tomáš“, můžete na něj vytáhnout kouzelnou listinu (certifikát pravosti krystalů Swarovski), po jejímž zhlédnutí přestane být na pochybách.

Koupelnová předložka MAIA

Žádné komentáře:

Okomentovat

Luxusní župany, ručníky, pyžama a povlečení

Značka Soft Cotton, to je záruka harmonie, luxusu a mimořádné péče o Vaši pokožku. Ručníky, osušky, župany a další zboží zajišťují maximální pohodlí, vysokou kvalitu, šetrný přístup k Vaší pokožce. Tradice značky Soft Cotton sahá do roku 1987. Základem jsou tkaniny a textury z té nejlepší česané egejské bavlny. Vše děláme s přesvědčením, že si zasloužíte mimořádnou péči, komfort a pohodlí... více
Uložit

Oblíbené články a nabídky

Soft Cotton Vám přináší kvalitní župany, ručníky, dámská pyžama a povlečení vyrobené z nejlepší 100% česané bavlny nebo bambusového vlákna.

Soft Cotton

Luisa Moretti